1 room apartment of 43m² in Agios Nikolaos Municipal Unit

Agios Nikolaos, Lasithi, Greece

2.450 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment at Υπόλοιπο Αττικής, Ανάβυσσος, Άγιος Νικόλαος, Greece

Περιγραφή Κωδικός ακινήτου: 5542 - Ανάβυσσος, ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ επιπλωμένο διαμέρισμα στον 1ο όροφο συνολικής επιφάνειας 43 τ.μ. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα και μπάνιο. Κατασκευασμένο το 1990 και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - πετρέλαιο, θέα σε θάλασσα, πατώματα από πλακάκι, κήπο, A/C, BBQ, πάρκινγκ και αποθήκη. Μην χάσετε αυτή την ευκαιρία και καλέστε μας για περισσότερες πληροφορίες!| UNION PROPERTIES + - +, e | Η Union Properties καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την παροχή έγκυρων και επικαιροποιημένων πληροφοριών σχετικά με τα ακίνητα που προβάλλονται, καθώς και για την επαλήθευση των στοιχείων που παρέχονται από τους ιδιοκτήτες/πωλητές. Ωστόσο, δεν φέρει καμία ευθύνη για τυχόν ανακρίβειες, παραλείψεις ή μεταβολές στις πληροφορίες αυτές, εφόσον δεν έχει προηγηθεί σχετική έγγραφη ενημέρωση από τους πωλητές. Η θέση του ακινήτου στον χάρτη είναι ενδεικτική και ενδέχεται να μην ανταποκρίνεται με ακρίβεια στην πραγματική τοποθεσία. Σύμφωνα με τον Ν. (ΦΕΚ 86 Α’), για την υπόδειξη οποιουδήποτε ακινήτου απαιτείται η προσκόμιση της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. του ενδιαφερόμενου.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

43 m²

Price

2.450 €

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

57 €

Map

The listing is located at Agios Nikolaos, Lasithi, Greece

Loading map