unnamed road, Kozani, Greece
17.000 € / month
Κωδικός Ακινήτου: # | ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ, σε κεντρικό δρόμο της κωμόπολης, κοντά στην εκκλησία, πωλείται διαμέρισμα 2ου ορόφου, χωρίς ασανσέρ, σε οικοδομή του 1978. Είναι 80τμ μικτά και 65τμ καθαρά. (βάσει συμβολαίου). Υπάρχει η δυνατότητα δημιουργίας 2ου δωματίου. Δεν διαθέτει θέρμανση και χρήζει ολικής ανακαίνισης. Δίνεται και με το δάνειο "ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ". ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ! ΤΟ Νο1 ΔΙΚΤΥΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ! REMAX GOLD Για την υπόδειξη των ακινήτων είναι απαραίτητη η προσκόμιση της αστυνομικής ταυτότητας ή του ΑΦΜ. emax-r Στοιχεία Επικοινωνίας: Κέντρο: , Εγνατία 62, Κέντρο 546 24 Εύοσμος: , Σμύρνης 15, Εύοσμος 562 24 Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα. Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:
Κωδικός Ακινήτου: # | ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ, σε κεντρικό δρόμο της κωμόπολης, κοντά στην εκκλησία, πωλείται διαμέρισμα 2ου ορόφου, χωρίς ασανσέρ, σε οικοδομή του 1978. Είναι 80τμ μικτά και 65τμ καθαρά. (βάσει συμβολαίου). Υπάρχει η δυνατότητα δημιουργίας 2ου δωματίου. Δεν διαθέτει θέρμανση και χρήζει ολικής ανακαίνισης. Δίνεται και με το δάνειο "ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ". ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ! ΤΟ Νο1 ΔΙΚΤΥΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ! REMAX GOLD Για την υπόδειξη των ακινήτων είναι απαραίτητη η προσκόμιση της αστυνομικής ταυτότητας ή του ΑΦΜ.
emax-r Στοιχεία Επικοινωνίας: Κέντρο: , Εγνατία 62, Κέντρο 546 24 Εύοσμος: , Σμύρνης 15, Εύοσμος 562 24 Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα. Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:
Property type
apartment
Rooms
1
Size
80 m²
Price
17.000 €
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Elevator
Yes
Price per m²
213 €
The listing is located at unnamed road, Kozani, Greece
Loading map