unnamed road, 500 10 Καισάρεια, Greece
30.000 € / month
Πωλείται μονοκατοικία 44 τ.μ. στην Καισαρειά Κοζάνης ανακαινισμένη το έτος 2025. Βρίσκεται σε οικόπεδο 892 τ.μ. Ενώ η θέα του είναι απεριόριστη. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο μία σαλοκουζίνα και ένα μπάνιο ενώ έχει πάτωμα από πλακάκι. Αποτελεί ιδανική επιλογή για κτήμα - ησυχαστήριο για όποιον θέλει να ξεφύγει από την πόλη ! Τιμή : 30.000€ Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα. Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:
Πωλείται μονοκατοικία 44 τ.μ. στην Καισαρειά Κοζάνης ανακαινισμένη το έτος 2025. Βρίσκεται σε οικόπεδο 892 τ.μ. Ενώ η θέα του είναι απεριόριστη. Αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο μία σαλοκουζίνα και ένα μπάνιο ενώ έχει πάτωμα από πλακάκι. Αποτελεί ιδανική επιλογή για κτήμα - ησυχαστήριο για όποιον θέλει να ξεφύγει από την πόλη ! Τιμή : 30.000€ Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα.
Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:
Property type
house
Rooms
1
Size
44 m²
Price
30.000 €
Price per m²
682 €
The listing is located at unnamed road, 500 10 Καισάρεια, Greece
Loading map