1 δωμάτιο διαμέρισμα μεγέθους 29m² σε Αθήνα

Ancient Replicas Shop, Παρθενώνος 26, 117 42 Athens, Greece

2.880 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Acropolis Elegant Maisonette

This minimal stylished 20 m2 maisonette, is ideally located at the corner of historical temple of Acropolis Temple. Walkable to Plaka it is a must-do Sightseeings: - Temple of Acropolis - Acropolis Museum - Parthenon and Irodion, - Makrygianni and Dionysiou Areopagitou pedestrian streets and Plaka - Filopappou Hill Neighbor : - Acropolis Metro station (3' walking) - local super market at your feet - Local restaurants, bars with Acropolis view and shops Registration Details

Τύπος ακινήτου

διαμέρισμα

Δωμάτια

1

Μέγεθος

29 m²

Τιμή

2.880 €

Διάρκεια ενοικίασης

Απεριόριστη

Διαθέσιμο από

Άμεσα

Τιμή ανά m²

99 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση Ancient Replicas Shop, Παρθενώνος 26, 117 42 Athens, Greece

Φόρτωση χάρτη

Σχετική καταχώριση σε Αθήνα

1 υπνοδωμάτιο διαμέρισμα επιφάνειας 69.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

1 δωμάτιο διαμέρισμα μεγέθους 69m²

Λυκαβηττού 18, 106 73 Athens, Greece

2.364 € / μήνας

1 υπνοδωμάτιο διαμέρισμα επιφάνειας 51.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

1 δωμάτιο διαμέρισμα μεγέθους 51m²

Μπόταση, 106 77 Athens, Greece

2.376 € / μήνας

2 υπνοδωμάτια διαμέρισμα επιφάνειας 78.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

2 δωμάτια διαμέρισμα μεγέθους 78m²

Popei, Ιφικράτους 6, 116 34 Athens, Greece

2.389 € / μήνας

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή