1 δωμάτιο διαμέρισμα μεγέθους 95m² σε Νέοι Επιβάτες

Néoi Epivátes, Thessaloniki, Greece

10.500 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Apartment 95 sq.m.

Property Code: 1-104 - Apartment FOR RENT in Thermaikos Neoi Epivates for €350. This 95 sq. m. Apartment is built on the 3 rd floor and features 1 Bedroom, Kitchen-livingroom, Bathroom The property also enjoys Heating system: Individual - Gas, unlimited View, Door: Armourplated door, elevator, accessible for people with disabilities, parking, garden, fireplace, appliances, tents. Built in 2005 distance from sea 1000 meters

Τύπος ακινήτου

διαμέρισμα

Δωμάτια

1

Μέγεθος

95 m²

Τιμή

10.500 €

Τιμή ανά m²

111 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση Néoi Epivátes, Thessaloniki, Greece

Φόρτωση χάρτη

Σχετική καταχώριση σε Νέοι Επιβάτες

1 υπνοδωμάτιο διαμέρισμα επιφάνειας 50.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

1 δωμάτιο διαμέρισμα μεγέθους 50m²

Néoi Epivátes, Thessaloniki, Greece

9.000 € / μήνας

2 υπνοδωμάτια διαμέρισμα επιφάνειας 75.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

2 δωμάτια διαμέρισμα μεγέθους 75m²

Néoi Epivátes, Thessaloniki, Greece

9.000 € / μήνας

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή