3 δωμάτια σπίτι μεγέθους 150m² σε Περαία

Peraía, Thessaloniki, Greece

15.000 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Maisonette 150 sq.m.

Property Code: 1-28 - FOR RENT 3 Bedrooms, Maisonette of total surface 150 , on the Mezzanine floor in Peraia . The property comprises 3 Bedrooms, Livingroom, Kitchen, 3 Bathrooms . and it is also features Heating system: Individual - Petrol, unlimited View, Window frames: Synthetic, Door: Armourplated door, Fireplace, View, A/C, Open, Bright, Tents, Painted. Construction year: 20 years, Distance from sea 500 meters - Price: 500 €

Τύπος ακινήτου

σπίτι

Δωμάτια

3

Μέγεθος

150 m²

Τιμή

15.000 €

Διάρκεια ενοικίασης

Απεριόριστη

Διαθέσιμο από

Άμεσα

Τιμή ανά m²

100 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση Peraía, Thessaloniki, Greece

Φόρτωση χάρτη

Σχετική καταχώριση σε Περαία

2 υπνοδωμάτια σπίτι επιφάνειας 120.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

2 δωμάτια σπίτι μεγέθους 120m²

Peraía, Thessaloniki, Greece

13.500 € / μήνας

4 υπνοδωμάτια σπίτι επιφάνειας 120.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

4 δωμάτια σπίτι μεγέθους 120m²

Peraía, Thessaloniki, Greece

15.000 € / μήνας

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή