Αναρτήθηκε σήμερα

1 δωμάτιο σπίτι μεγέθους 49m² σε Δήμος Παρανεστίου

unnamed road, 660 32 Paranesti Municipality, Greece

33.000 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Μονοκατοικία - Πώληση - Νικηφόρος, Αδριανή

Κωδικός ακινήτου: - Νικηφόρος Αδριανή ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα μονοκατοικία iσόγειο υπερυψωμένο συνολικής επιφάνειας 49.00 τ.μ. σε οικόπεδο 853 τ.μ. . Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένη το 1970 με ενεργειακή κλάση Η και διαθέτει απεριόριστη θέα, κουφώματα ξύλινα, ξύλινα πατώματα, κήπο, σκαλιά εισόδου - Τιμή: 33.000 € Πωλείται μονοκατοικία εμβαδού 49 τ.μ. σε οικόπεδο εμβαδού 853 τ.μ. στην Ανδριανή Δράμας. Είναι κατασκευής του 1970 και αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο που περιλαμβάνει το σαλόνι και την κουζίνα , ένα υπνοδωμάτιο και ένα μπάνιο. Διαθέτει ξύλινα πατώματα και τα εξωτερικά κουφώματα είναι επίσης ξύλινα. Η μονοκατοικία είναι σε μέτρια κατάσταση και χρίζει ανακαίνισης. Αποτελεί μία ενδιαφέρουσα πρόταση γιατί με τις κατάλληλες εργασίες συντήρησης και ανακαίνισης μπορεί να μετατραπεί σε μία όμορφη και λειτουργική κατοικία. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι υποχρεωτική η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας. Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα. Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:

Τύπος ακινήτου

σπίτι

Δωμάτια

1

Μέγεθος

49 m²

Τιμή

33.000 €

Διάρκεια ενοικίασης

Απεριόριστη

Διαθέσιμο από

Άμεσα

Τιμή ανά m²

673 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση unnamed road, 660 32 Paranesti Municipality, Greece

Φόρτωση χάρτη

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή