Αναρτήθηκε σήμερα

4 δωμάτια σπίτι μεγέθους 110m² σε Ροδολίβος

Αμφιπόλεως, 620 41 Rodolivos, Greece

35.000 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Μονοκατοικία - Πώληση - Ροδολίβος, Κέντρο

Κωδικός ακινήτου: - Ροδολίβος Κέντρο ΠΩΛΕΙΤΑΙ κατά αποκλειστικότητα μονοκατοικία 2 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 110.00 τ.μ. σε οικόπεδο 350 τ.μ. . Αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένη το 1947 με ενεργειακή κλάση Η και διαθέτει κουφώματα ξύλινα, ξύλινα πατώματα, αποθήκη 35 τ.μ., κήπο απόσταση από θάλασσα 35000 μέτρα απόσταση από πόλη 40000 μέτρα απόσταση από αεροδρόμιο 120000 μέτρα - Τιμή: 35.000 € (Κωδικός γραφείου ) Πωλείται μονοκατοικία δυο επιπέδων συνολικού εμβαδού 110τμ σε οικόπεδο 350τμ στο Ροδολίβος Σερρών. Κατασκευάστηκε το 1947 και αποτελείται από ισόγειο και πρώτο όροφο. Στον ισόγειο χώρο βρίσκονται το σαλόνι η κουζίνα και δυο υπνοδωμάτια, ενώ ο επάνω όροφος στον οποίο η πρόσβαση γίνεται από εξωτερική σκάλα και αποτελείται από σαλόνι ,κουζίνα και ένα χολ. Διαθέτει ξύλινα πατώματα και ξύλινα παλαιού τύπου κουφώματα. Στον αύλειο χώρο υπάρχει αποθήκη 32τμ και ένα ακόμα συμπληρωματικό οικόπεδο 200τμ ιδανικό για περαιτέρω αξιοποίηση. Το ακίνητο χρήζει ανακαίνισης και βρίσκεται κοντά στο κέντρο του χωριού.Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η προσκόμιση της αστυνομικής ταυτότητας. Με τη σύνδεσή σας στο My REMAX έχετε τη δυνατότητα να αποθηκεύσετε το ιστορικό των αναζητήσεων σας και τα αγαπημένα σας ακίνητα. Επίσης, μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις για αλλαγές στις τιμές των αγαπημένων σας ακινήτων καθώς και καταχωρήσεις νέων ακινήτων που ταιριάζουν στις αναζητήσεις σας. Με τη σύνδεσή σας στο Synergy μπορείτε να διαχειριστείτε αιτήματα συνεργασίας. Επιλέξτε τι θέλετε να κάνετε:

Τύπος ακινήτου

σπίτι

Δωμάτια

4

Μέγεθος

110 m²

Τιμή

35.000 €

Διάρκεια ενοικίασης

Απεριόριστη

Διαθέσιμο από

Άμεσα

Κέντρο πόλις

Ναι

Τιμή ανά m²

318 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση Αμφιπόλεως, 620 41 Rodolivos, Greece

Φόρτωση χάρτη

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή