3 δωμάτια σπίτι μεγέθους 76m² σε Ορμύλια

Ormylia, Chalkidiki Regional Unit, Greece

8.700 € / μήνας

Διάρκεια ενοικίασης: Απεριόριστη
Διαθέσιμο από: Άμεσα

Υπέροχες Παραλιακές Μεζονέτες Προς Ενοικίαση στη Χαλκιδική

Ενοικίαση Ναι Ναι Ναι Όχι Ναι Ναι

Τύπος ακινήτου

σπίτι

Δωμάτια

3

Μέγεθος

76 m²

Τιμή

8.700 €

Διάρκεια ενοικίασης

Απεριόριστη

Διαθέσιμο από

Άμεσα

Τιμή ανά m²

114 €

Χάρτης

Η καταχώρηση βρίσκεται στη διεύθυνση Ormylia, Chalkidiki Regional Unit, Greece

Φόρτωση χάρτη

Σχετική καταχώριση σε Ορμύλια

4 υπνοδωμάτια σπίτι επιφάνειας 130.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

4 δωμάτια σπίτι μεγέθους 130m²

Ormylia, Chalkidiki Regional Unit, Greece

7.000 € / μήνας

3 υπνοδωμάτια σπίτι επιφάνειας 110.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

3 δωμάτια σπίτι μεγέθους 110m²

Ormylia, Chalkidiki Regional Unit, Greece

7.000 € / μήνας

3 υπνοδωμάτια σπίτι επιφάνειας 90.0 τ.μ. - Ζεστή διαβίωση

3 δωμάτια σπίτι μεγέθους 90m²

Ormylia, Chalkidiki Regional Unit, Greece

8.000 € / μήνας

Δες αγγελίες για ενοικιάσεις ακινήτων στην περιοχή